Güvenceler

Kaza haricinde oluşan lastik ve ön cam hasarlarında polis/jandarma raporu ya da kaza tespit tutanağı olmaksızın sürücünün geçerli yazılı beyanına istinaden aracın 1 adet lastik ya da ön camını kapsayan güvencedir. Bu güvence kaporta ve jant hasarlarını karşılamaz.

Rapor Düzenlenmesi ya da tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları için müşteriye 2.000₺ ye kadar beyanla onarım hakkı sunan güvencedir. Mini Hasar Güvencesine 1 adet lastik yarılması veya ön cam kırılması (Lastik, Cam Güvencesi) dahildir.

Rapor Düzenlenmesi ya da tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları için müşteriye 4.000₺ ye kadar beyanla onarım hakkı sunan güvencedir. Mini Hasar Güvencesine 1 adet lastik yarılması veya ön cam kırılması (Lastik, Cam Güvencesi) dahildir.

Kaza ve hasar durumlarında polis/jandarma raporu yada çift taraflı hazırlanmış kaza tutanağı alınması koşulu ile araçlarda bulunan muafiyet bedelini sıfır a indirger aynı zamanda Full güvenceye 1 adet lastik yarılması veya ön cam kırılması (Lastik, Cam Güvencesi) dahildir ve rapor Düzenlenmesi ya da tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları için ise müşteriye 4.000₺ ye kadar beyanla onarım hakkı sunar.
Whatsapp Telefon