Uzun Dönem Araç & Filo Kiralama

RepeatCar Filo Kiralama &  Uzun Dönem Kiralık Araçlar 

Bir araca sahip olmak hareket özgürlüğü sunsa da, günümüzde pek çok kişi için mali açıdan zor ve pratik olmayan bir seçenek haline geldi. Vergi, bakım ve sigorta maliyetleri, araba sahibi olmanın maliyetini fazlasıyla arttırıyor. Bu nedenle aylık araç kiralama, yıllık araç kiralama ve filo araç kiralama giderek daha popüler hale gelmiştir. RepeatCar'ın uzun dönem araç kiralama hizmeti size düşük maliyet ile birlikte konfor sunuyor. Antalya'da RepeatCar ile uzun dönem araç & filo kiralama hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir veya formu doldurarak teklif alabilirsiniz.

Uzun Dönem Araç & Filo Kiralama Hizmeti

Uzun dönem filo kiralama, bir yıl veya daha uzun bir süreyi kapsayan filo  kiralama işlemlerini ifade etmektedir. Bu kapsamdaki tüm 12, 24 ve 36 aylık araç kiralama işlemleri, kullanım süresine göre “yıllık araç kiralama” olarak sınıflandırılmaktadır.

Yıllık Araç Kiralamanın Avantajları

Şirket araçları için banka kredisi çekmek ya da yüklü miktarda sermaye ayırmak yerine bütçenizi başka kaynaklara ayırabilirsiniz. 
Sözleşmede belirtilecek sabit tutar dışında kiralama süresi boyunca herhangi bir ek maliyetle uğraşmanıza gerek kalmaz. 
Şirketinizin tüm ulaşım ve pazarlama faaliyetlerini, araçları satın almadan karşılayabilirsiniz.
Sigorta, kasko, vergi ve araç bakımı ile zaman kaybetmezsiniz. 
Araçlarla ilgili tüm operasyonel süreçler RepeatCar kontrolünde olduğundan insan kaynağınızı daha verimli kullanabilirsiniz. 
Kiralanan araçların KDV tutarları tamamen indirilebilir.

Neden Uzun Dönem Kiralama

Uzun dönem araç kiralama, şirketlere araç satın almaya kıyasla birçok finansal ve operasyonel avantaj sunmaktadır. Çünkü kurumsal araç kiralama firmaları, müşterilerinin sadece ulaşım ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmıyor; Ayrıca araçların kullanım ömrü boyunca  ortaya çıkabilecek çeşitli gereksinimleri de karşılıyor. Uzun dönem araç kiralama ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan RepeatCar, tüm bu ihtiyaçlara cevap vererek işletmelere kesintisiz hizmet sunmaktadır.
 
Ayrıca kullanıcılar, araçlarının tüm bakım, onarım ve lastik değişim işlemlerini öncelikli olarak Antalya genelindeki RepeatCar anlaşmalı servislerinde gerçekleştirebilmektedir.
Uzun Dönem Araç Kiralama

Teklif Talep Formu

Talep Edilen Araçlar

Mesajınız


Whatsapp Telefon