Sık Sorulan Sorular

www.repeatcar.com internet sayfasından online olarak fiyat teklifi alabilir ve birkaç basit adımda rezervasyon yaptırabilirsiniz. +90 850 840 0 855 numaralı Rezervasyon Merkezi'ni arayarak 08.00-22.00 saatleri arasında rezervasyon yaptırabilirsiniz. reservation@repeatcar.com adresine mail atarak fiyat ve araç teklifi isteyebilirsiniz.

Araç kiralamak için 21 yaşını doldurmuş olmanız ve en az 2 yıllık B grubu ehliyet sahibi olmanız gerekmektedir.

Repeatcar bünyesinde yapılacak tüm kiralamalarda, kiralama kimin adına yapılacak ise şahsına ait, üzerinde kiralama yapacak olan müşterimizin isim soy isminin yazdığı, kredi kartı talep edilmektedir. Kredi kartının dışında nakit, debit kart, sanal kart, ek kart, senet vb. ödeme şekilleri kabul edilmemektedir. Kredi kartı istenmesinin nedeni oluşabilecek trafik cezaları, karayolları geçişleri, kiralama uzatma talepleri, hasar bedeli vb. durumlarda tahsil yapılabilmesi içindir.

www.repeatcar.com adresi dışında yapılan rezervasyonlarda Repeatcar tedarikçi konumundadır. İptal ve iade taleplerin için rezervasyonu yaptığın kanal ile iletişime geçmen gerekmektedir.

Rezervasyonlar grup bazlı yapılmaktadır ve marka garantisi verilmemektedir. Rezervasyonunuzun yapıldığı grupta araç o tarihte müsait değilse,benzeri bir araç grubu verilecektir.

Aracın teslim alınmasından sonra, müşteri tarafından kullanılmayan günlerin iadesi yapılmamaktadır.

Maalesef başkasına ait kredi kartı ile kiralama yapamazsın. Mutlaka kredi kart sahibinin sizinle beraber ofise gelmesi ve ek sürücü olarak kiralamaya dâhil edilmesi gerekmektedir. Müşterimiz ödemeyi yapan kişidir, müşterimizin şahsi kredi kartı ile ofise gelmesi ve gerekli dokümanları imzalaması gerekmektedir. Kredi kart sahibi kimse anlaşma onun adına açılır ancak adına anlaşma açılacak kişinin ehliyetinin de olması gerekir.

Tüm araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralaman bittiğinde, Karayolları tarafından HGS kullanım bilgin tarafımıza ulaşmaktadır ve kiralamanı yapmış olduğun kredi kartından tahsil edilmektedir. Tahsil sürecinde, Karayolları'na bağlı olunması nedeniyle geç tahsilat yapıldığı durumlar olmaktadır. HGS takılı olan araçlarımızla OGS gişesinden geçiş yapılması durumunda kaçak geçiş meydana gelir ve kullanıcının kredi kartına yansıtılır.

Ek sürücü kiralama başlangıcında, ek sürücü olacak olan kişinin bilgileri ile birlikte, ek sürücü bedeli ödenmesi ile kiralamaya dâhil edilir. Aracı, kiralayan şahıs dışında kişi/kişilerin kullanabilmesi için, ilave sürücü/sürücülere ait sürücü belgesi bilgilerinin kira sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi gerekmektedir. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya herhangi bir kaza durumunda tüm güvenceler geçersiz sayılarak gerek kiralayan, gerekse aracı kullanan kişi ayrı ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar.

Rezervasyonlar araç grupları üzerinden oluşturulmaktadır bu nedenle marka, model, renk ve yakıt türü garantisi veremiyoruz. Müşteri garantisini istese dahi araç yıkamadan dönerken bile kaza yapabileceği ya da bakımı geleceği göz önünde bulundurularak marka, model, renk ve yakıt türü garantisi verilememektedir.

Aracın yerini değiştirmeden, en yakın polis veya jandarma karakoluna haber vererek (polis raporu mutlaka alınmalıdır), +90 850 840 0 855 no’lu Repeatcar iletişim merkezini arayabilirsin. Sonrasında, polis tarafından tutulmuş kaza tespit tutanağının teminini e-devlet sistemi üzerinden sağlayabilirsin.

Depozit olarak tahsil edilen tutar, kiralama bitiminde varsa ek hizmet, eksik yakıt, hasar vb. gibi rezervasyonda bulunmayan bedeller düşüldükten sonra, aynı karta iade edilecektir. Depozito iadeleri banka iç iletişiminden kaynaklı olarak iade işlemi yapıldıktan 3-5 iş günü içerisinde kredi kartına yansımaktadır. Yabancı kredi kartı ile kiralama yapılan durumlarda iadenin hesaba yansıma süresi 10-15 iş günü olmaktadır. Yurt dışı kredi kartlarından sadece Master ve Visa özellikte kart ile ödeme yapabilir. Eksik yakıt ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilir.

Yapılan rezervasyonlarda, depozito tutarı her rezervasyon için alınmaktadır. Bu tutar, araç segmentine göre değişiklik göstermektedir.

Bir başkası adına kiralama yapılmamaktadır.

Araç eksik yakıtla teslim edildiğinde, yakıt bedeli + %25 hizmet bedeli ödenir.

Mesai Saatlerimiz 08:00 - 22:00 arasındadır bazı ofis yada teslimat noktalarımızda pazar günleri tatildir. Mesai saatleri dışında yada tatil günlerinde araç teslim etmek veya teslim almak için 20€ hizmet bedeli alınmaktadır. detaylı bilgiye ofislerimizden veya +90 850 840 0 855 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.
Whatsapp Telefon